Херсонський Дніпро – третій півфіналіст Кубка України-2024 з хокею

Днепр — ШВСМ Берсерки. Фото — ihfua.com

Херсонський Дніпро обіграв ШВСМ Берсерки з Вінниці (4:2) та пробився до півфіналу Кубка України-2024 з хокею.

Перший період залишився за вінницьким клубом – закинута шайба в активі Даніїла Кашевка. Друга 20-хвилинка матчу цілком і повністю залишилася за Дніпром – точні кидки Валентина Мурина, Тимофія Пономарьова та Тараса Карнауха зробили рахунок 3:1.

У заключному періоді команди обмінялися точними кидками Гліба Чуприни та Дениса Осадчого, але на підсумковий розклад сил у протистоянні це вже ніяк не вплинуло.

Суперник Дніпра по півфіналу визначиться сьогодні у протистоянні Київ Кепіталз та Тризуба. Другу півфінальну пару складуть Кременчук та Шторм.

• Кубок України-2024. 1/4 фіналу

Дніпро – ШВСМ Берсерки – 4:2 (0:1, 3:0, 1:1)

Шайби: 0:1 – Кашевко (Мерзляк, Макоревич, – більшість), 17:35; 1:1 – Вал. Мурин (Васильєв, – більшість), 25:27; 2:1 – Пономарьов (Чуприна), 33:16; 3:1 – Карнаух, 37:57; 4:1 – Чуприна (Пономарьов, Онищенко, – більшість), 48:53; 4:2 – Осадчий (Осташевський), 59:26