Хмельничанин через «Telegram» та «Вайбер», в Україні та за її межами, збував хімічні речовини

Чоловік створив у месенджері «Telegram» обліковий запис для прийняття замовлень, щодо збуту прекусорів.

У період з травня 2019 року до лютого 2020 року, чоловік застосовував методи конспірації. Злочинець використовував можливості Telegram-зв’язку для обміну повідомленнями із замовниками. В подальшому через поштові послуги збував попередньо розфасований прекурсор на території Хмельницької та інших областей.

Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання останнього працівниками поліції виявлено та вилучено 642 г хімічної речовини – фенілнітропропену.

Окрім того, зловмисник за допомогою мережі Інтернет через месенджер «Вайбер», використовуючи міжнародні поштові відправлення, упродовж січня-лютого 2020 року організував переміщення прекурсору через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, за що отримував відповідний прибуток.

Загальна маса переміщеного через митний кордон фенілнітропропена становила понад 1 кг. Незаконно здобуті кошти від реалізації прекурсора молодик використовував на продовження організації його незаконного обігу.

Досудовим розслідування неправомірні дії правопорушника кваліфіковано за ч. 3 ст. 305 (контрабанда прекурсорів в особливо великих розмірах), ч.ч. 1, 2 ст. 306 (використання коштів, здобутих від незаконного обігу прекурсорів, вчинене повторно), ч.ч. 2, 3 ст. 311 (незаконний збут прекурсорів, вчинений в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

За вказані злочини передбачено максимальний розмір покарання у виді позбавленням волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: