Художниця з Житомирщини пише картини жіночих образів у одязі з українським орнаментом

КАРТИНИ

Художниця з Чуднова Наталія Гофінгер-Бугайчук пише на деревині картини образів жінок в одязі з українським орнаментом. Живописом жінка займається 10 років, за цей період вона написала 50 робіт.

Про це розповіла художниця Наталія Гофінгер-Бугайчук. За її словами, 15 картин на один день вона привезла у Житомир:

«У цій картині, наприклад, перш за все мене надихнув жасмин. Він тут зображений, його в народі називають «ясмином». Я вирішила виконати його в такій техніці: кожну квітку робила окремо, мастихіном, наносила пластичний матеріал і намисто теж так. Також я використовувала вишивку, яка є характерною для Овруцького району, вона мені сподобалася, це використання чорних та червоних кольорів. Це моя авторська техніка, я поєдную об’ємне виконання і олійні фарби. Я малюю на листах ДВП, але останнім часом я ще почала використовувати холсти. Я хочу спробувати щось нове, але навіть на холсті намагаюсь передати об’єми».

Відвідувачка виставки Катерина Стрельцова порівнює свої враження від картин із поезією Ліни Костенко:

«У Ліни Костенко є один прекрасний вірш, який починається «буває, що я сліпну од краси, стою й не знаю, що за диво!». От саме такий стан був у мене, коли я подивилася на ці прекрасні картини».

Авторка: Дар’я Самаріна

Камера: Олександр Данилюк

Джерело: suspilne.media

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: