«Я переїхав в столицю жити»: переможець шоу «Голос країни» Роман Сасанчин про майбутнє (ФОТО)

Переможець талант-шоу «Голос. Діти» та «Голос країни» Роман Сасанчин переїжджає з Тернопільщини до Києва. Відтепер молодий виконавець будувати свою кар’єру у столиці.

«Я переїхав в столицю жити. Це було дуже неочікувано та спонтанно навіть для мене самого. Я не думав так рано їхати в Київ, але все стається завжди, так, як має бути», — повідомив Роман Сасанчин.

Як інформує «Файне місто», Роман Сасанчин народився в селі Садки Заліщицького району Тернопільської області. У 2012 році він брав участь «сліпих прослуховування» першого сезону талант-шоу «Голос. Діти», але він не зміг попасти у команду до жодного тренера. У 2015 році хлопець знову прийшов на пісенний конкур, де вже виборов перемогу.

Цьогоріч Роман Сасанчин взяв участь уже в у дорослому талант-шоу «Голос країни», де він також здобув перемогу. Підкорив популярне талант-шоу «Голос України» він отримав свій довгоочікуваний приз — двокімнатну квартиру в Києві.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: