Як чуднівських поліцейських з 5-річним ювілеєм вітали. ФОТО

Вони вже ось п’ять років, як на варті нашого з вами правопорядку. З нагоди професійного свята представники національної поліції з різних куточків України приймають сьогодні вітання.

Не став винятком і Чуднівський РВ Національної поліції України в Житомирській області, який сьогодні теж вітали поважні гості за високий професіоналізм, мужність та сумлінну працю.

«До 5-річчя з дня створення національної поліції відбулися урочисті привітання Чуднівського відділу національної поліції з професійним святом. Вітали правоохоронців від народного депутата з Житомирщини Сергія Кузьміних. Також поліцейські приймали вітання й від керівництва району та міста, зокрема, від голови районної ради Павла Домашенка та голови РДА Олександра Хомича.

Звісно ж, не оминули таку важливу для правоохоронців дату й голови громад — з 5-річчям представників Національної поліції поздоровили й очільники місцевих громад: Сергій Костяков (в.о. голови Чуднівської міської ради), Іван Патей (Краснопільська ОТГ), а також Сергій Мельник (Вільшанська ОТГ).

Також до вітань долучилися й Ігор Гончарук — керівник місцевого сільського господарства «Дружба» та начальник 19 ДПРЧ м. Чуднів Сергій Атаманський)», — розповідає Олександр Вітюк — помічник народного депутата з Житомирської області Сергія Кузьміних.

«Обравши професію поліцейського, ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою — служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку. Успіхів на цій стежині можна досягнути лише завдяки повсякденній наполегливій праці, відповідальному ставленню до служби.

Тож вітаємо всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону — справою всього життя. Адже честь і гідність, бажання працювати і змінювати країну на краще — це ті основні якості, які повинен мати працівник нової поліції. Впевнені, що ваші ряди будуть все більше поповнюватися молодими, досвідченими і самовідданими людьми, які вирішили присвятити своє життя справі справедливості, совісті та честі.

Від щирого серця бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, миру, злагоди, вірності службовому обов’язку та успішної служби на благо Українського народу!», — зазначається у спільному привітанні Павла Домашенка та голови РДА Олександра Хомича на офіційному порталі Чуднівської районної ради.

У свою ж чергу на сайті Вільшанської громади від імені її голови Сергія Мельника опубліковане наступне привітання:

«Колектив Вільшанської сільської ради щиро вітає правоохоронців з професійним святом! У цей святковий день ушануємо всіх, хто тісно й свідомо пов’язаний із професією поліцейського, хто стоїть на варті законності, сумлінно виконує службові обов’язки, самовіддано працює, виявляючи справжній патріотизм. Бажаємо кожному міцного здоров’я, вдалої служби, успіхів у всіх задумах і починаннях, людської вдячності, виваженості та злагодженості в роботі, легкості у виконанні завдань, мужності, відсутності ризику, порозуміння з колегами й рідними. Хай щастить вам у всьому!».

Зауважимо, що Чуднівському відділенню поліції Бердичівського відділу поліції ГУНП України в Житомирській області Сергій Мельник вручив подяки кращим правоохоронцям за сумлінну й ефективну працю, високий професіоналізм, відданість справі, вагомий внесок у забезпечення правопорядку і протидію злочинності.

Окрім щирих слів вітання, Сергій Аркадійович Мельник подарував Чуднівському відділенню поліції персональний комп’ютер, 10 офісних столів, два комп’ютерних стола та кондиціонер.

З нагоди такого гарного свята хочеться привітати наших хоробрих правоохоронців і побажати нашим поліцейським лише професійного зростання, розвитку, самовдосконалення, руху вперед! Ви — завжди на варті нашого спокою та правопорядку! Дякуємо вам, шановні, за таку нелегку та вкрай важливу працю!

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: