Як дотримуються правил карантину у двох нововідкритих супермаркетах Житомира?

Як дотримуються правил карантину у нововідкритих супермаркетах «Олді» та «Сільпо», що на вул. Грушевського у Житомирі, перевірили сьогодні, 12 листопада.

Про це інформують на сайті Житомирської міської ради.

Контроль превентивного характеру з відповідним роз’ясненням та наданням інформаційних матеріалів здійснюють представники органів місцевого самоврядування.

Суб’єкти господарювання мають дотримуватися Тимчасових рекомендації, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 р. № 17.

Проінспектовані сьогодні заклади мають усунути деякі недоліки, як-от: недостатня кількість відповідного маркування для дотримання соціальної дистанції (не менше 1,5 м) в чергах; відсутність у санвузлах паперових одноразових рушників, централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту, а на входах до закладу — інформаційних матеріалів щодо профілактики коронавірусної хвороби COVID-19. Членами мобільної групи проведено профілактично-роз’яснювальну роботу, наголошено на обов’язковому здійсненні термометрії з використанням безконтактних термометрів та веденні обліку температурного скринінгу працівників. Також надано друковані матеріали представникам адміністрації ТЦ для розміщення на входах до закладу.

Наголошуємо: дотримання протиепідемічних вимог – обов’язкова умова роботи всіх закладів у період карантину!

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: