Як «готують» воду працівники житомирського водоканалу. ВІДЕО

Часто водоканали звинувачують у тому, що вони транспортують воду неналежної якості.

Про це повідомляє КП «Житомирводоканал» міської ради.

«Журналісти ТРК «Україна» взяли проби води, яку постачають своїм мешканцям три водоканали, провели аналіз у незалежній лабораторії і дізналися, чи насправді це так.

Переглянувши програму, ви дізнаєтесь про те, чи завжди бутильована вода є безпечною для споживання, скільки коштує життєдайна рідина у різних країнах світу, як «готують» воду працівники житомирського водоканалу», — зазначається в повідомленні.

Подробиці у відео:

Довідка. У студії ведуча Олена Кот та експерти з’ясовуватимуть, як рятуватимуться українські міста від посухи, чи загрожує нам дефіцит питної води та чи правда, що скоро українцям постачатимуть воду по годинах.

Дивіться «Головну тему» щосуботи о 20:00 на каналі «Україна»

Щотижня канал «Україна» обирає одну глобальну проблему, яка має резонанс у масштабі країни, охоплює інтереси більшості громадян та виносить її на глибокий, всебічний розгляд. Автор і ведуча «Головної теми» Олена Кот тримає у фокусі уваги всі аспекти проблеми.

Відео: Ютуб-канал «Телеканал Україна»

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: