Як небо і земля: У Житомирі порівняли місцеве провалля у центрі міста з рівненським

КУЛЬТУРА

 Про підземелля на Великій Бердичівській у Житомирі говориться вже дуже давно й дуже багато.

Є чимало думок з цього приводу. Можна погоджуватися, а можна й заперечувати, чи подобається провалля в центрі Житомира, яке має бути привабливим туристичним об’єктом міста і чи влаштовує воно житомирян і гостей міста, які, приходитимуть на нього подивитися. У кожного своя думка з цього приводу.

У соціальних мережах цю тему порушила житомирська громадська діячка Ірина Коцюба. Для кращого розуміння вона показала, який вигляд має аналогічний туристичний об’єкт у Рівному і Житомирі. І варто констатувати, що різниця разюча! На Жаль не на користь Житомира…

Масштабність та привабливість підземелля у Рівному просто вражають! Той привабливий комплекс насправді береже історію, що налічує багацько років. За словами активістки, з листопада там будуть ще підземні екскурсії та ще й світове шоу. Вражаюче, правда?

провалля у Рівному

Натомість, що мають житомиряни? Багато хто очікував, що й в нашому місті підземелля прикрасять гарно, що там відбуватимуться екскурсі і на туристичний об’єкт буде приємно дивитися, сюди хотітимуть повертатися туристи. Не так сталося, як гадалося. Частенько, проходячи біля підземелля, бачиш просто скло, що запотіло. Ну, хіба що ще гарне відображення вулиці у цім склі. І мимовільно задаєшся питанням, а чи дійсно це туристичний об’єкт, на який витратили кошти? Правду кажучи, беруть величезні сумніви.

підземелля у Житомирі

Такі дві різні інсталяції, таких два різних туристичних об’єкти. Правда в тім, що однією інсталяцію приємно полюбуватися, вона дійсно може привабити туристів і спонукає їх повернутися, а інша викликає лише сум. Це лише наші міркування, але хіба ж рівненське підземелля не гарний приклад для наслідування? І в плані зовнішнього оформлення, накриття (скляного саркофагу, приміром), і в плані активностей, які там придумали. Невже й у Житомирі не можна провалля зробити привабливим місцем, де також можна проводити екскурсії, влаштовувати ті ж самі світлові шоу, приміром, чи якісь інші активності… Це просто так духовна їжа для роздумів, так би мовити. Але подумати у цій темі дійсно є над чим, ми вважаємо.

Фото: Ірина Коцюба

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: