Як військові «тридцятки» заняття з подолання водної перешкоди проходили

Про це «30 окрема механізована бригада ім. князя Костянтина Острозького» інформує у власній Фейсбук-спільноті.

«Впродовж кількох днів минулого тижня військовослужбовці 30-тої окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького проходили заняття з подолання водної перешкоди.

Наші воїни відпрацьовували такі питання: порядок підготовки машини до подолання водної перешкоди, виконували вправу водіння на плаву різними способами на техніці, а саме на БТР, БМП, МТЛБ, БРДМ, а також відпрацьовували навички узгодження дій в екіпажах та переправлення паромною переправою.

Щоб виконати вправу водіння на плаву, бійцям довелося не мало потренуватися на суші, кожен елемент було відпрацьовано до автоматизму.

Військовослужбовці тренувалися також діям, які могли виникнути в нестандартних та надзвичайних ситуаціях. Проте, незважаючи на всі приготування, під час подолання водної перешкоди в кожного в очах був страх та невеличка невпевненість в своїх діях, адже деякі військовослужбовці вперше виконували вправу водіння на плаву, але кожний успішно справився з поставленим завданням. Переборовши свій страх, дехто з бійців просився знову пройти такий «челендж»», — зазначається в дописі.

30 окрема механізована бригада ім. князя Костянтина Острозького

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: