Як виконуються протиепідемічні заходи в одному з салонів краси Житомира

СУСПІЛЬСТВО

На виконання розпорядження від 19.06.2020 №17 «Про посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів» Кондратюка С.М., керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, у Житомирі тривають перевірки щодо дотримання протиепідемічних заходів суб’єктів господарювання.

8 вересня мобільною групою у складі фельдшера санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Житомирського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, фахівців департаменту економічного розвитку та управління по зв’язках з громадськістю міської ради була проведена перевірка діяльності щодо виконання заходів направлених на запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19) в салоні краси за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 11.

Перевіркою було встановлено, що з метою дотримання вимог «Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в перукарнях та салонах краси на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», затверджених Постановою Головного державного санітарного лікаря України №20 від 09.05.2020 р., в салоні краси:

— прийом відвідувачів здійснюється виключно за попереднім записом з дотриманням часового інтервалу, що дозволяє виключити контакт між клієнтами та забезпечити проведення необхідного прибирання/дезінфекції; на час перевірки перебування сторонніх осіб та очікування послуги клієнтами в закладі відсутнє;

— організовано місце для обробки рук відвідувачами та працівниками з використанням спиртовмісних антисептичних засобів;

— соціальна дистанція між місцями надання послуг дотримується;

— працівники салону забезпечені засобами індивідуального захисту;

— в санвузлах для працівників та відвідувачів наявне рідке мило, антисептик, використовуються паперові рушники;

— проводиться дезінфекція та поточне прибирання поверхонь, до яких торкаються клієнти, очищення/стерилізація інструментів багаторазового використання;

— вологе прибирання приміщень здійснюється, за графіком, з використанням миючих та дезінфекційних засобів; режим провітрювання дотримується.

Під час обстеження виявлені окремі порушення організації протиепідемічних заходів на період карантину:

перед початком зміни не проводиться температурний скринінг усім працівникам салону;

не організований централізований збір використаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок.

Адміністрації закладу були надані відповідні роз’яснення та рекомендації щодо усунення виявлених недоліків, дотримання протиепідемічного та санітарно-дезінфекційного режиму.

Планові та позапланові перевірки стосовно дотримання суб’єктами господарювання різних форм власності санітарних норм та правил з урахуванням тимчасових рекомендацій, затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря, а також виконання рішення виконавчого комітету стосовно обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції на території Житомирської міської ОТГ, рішень міської комісії з питань ТЕБ і НС продовжуються.

Джерело: пресслужба Житомирської міської ради

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: