Як у виконкомі Житомирської міськради сьогодні державну субвенцію розподілили

ЖМР

Благодійники надали кошти на реконструкцію території благоустрою скейтпарку та на встановлення дитячого майданчика.

Про це йшлося сьогодні на засіданні виконавчого комітету міської ради, повідомляють у пресслужбі Житомирської міської ради. Загальна сума — 715 тис грн. Виконавчий комітет прийняв рішення про розподіл відповідних коштів цільового фонду.

«В бюджеті громади створено цільовий фонд, і одним із джерел наповнень цільового фонду є благодійні внески фізичних та юридичних осіб. Відповідно до цільового призначення, визначеного благодійником, ми маємо спрямувати ці кошти…», — говорить Діана Прохорчук, директорка департаменту бюджету міської ради.

Зазначено, що на сьогодні надійшли кошти від двох юридичних осіб – 700 тис. грн на реконструкцію території благоустрою скейтпарку, а також 15 тис грн — на встановлення дитячого майданчика.

Кошти, надані благодійниками, зараховуються як співфінансування по зазначених об’єктах та отримують статус бюджетних.

Також виконавчим комітетом прийнято рішення про розподіл державної субвенції на загальну суму 3 млн 825 тис грн. Ці кошти спрямують на видатки, пов’язані з лікуванням коронавірусної хвороби, — на придбання кисню та на обладнання для укомплектування ліжкового фонду.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: