Як у Вовчинецьких горах Франківської ТГ облаштовують зони відпочинку

Проєкт реалізують за гроші Європейського Союзу та міського бюджету.

Зараз на Вовчинецьких горах уже встановили оглядовий майданчик. Це східці-тераси, із яких відкривається вигляд на Івано-Франківськ. Поруч також облаштовують інші рекреаційні зони – майданчики та відпочинкові місця із вуличними меблями. А також маркують маршрути для велосипедистів та готують відпочинкову зону у лісі. Загалом планують зробити вісім локацій, каже менеджерка проєкту «URBforDAN» Уляна Сидор.

«Щоб залучити більше користувачів, які люблять кататися на велосипеді чи піші прогулянки. Щоб вони користувалися цим маршрутом також. Він проходить через ліс, попри заказник «Козакова долина» та закінчується біля сіл Добровляни і Колодіївка, що зараз є частиною Івано-Франківської міської ТГ. І ми також зацікавлені в тому, щоб ця частина розвивалася», — каже Уляна Сидор.

Чотири оглядові майданчики планують відкрити до кінця червня, усі рекреаційні зони — до кінця вересня цього року. На все це витратять 6 мільйонів гривень, каже директор міського департаменту інвестиційної політики Ігор Попадюк. Зараз цей проєкт фінансує міський бюджет Франківська. Проте згодом Європейський Союз поверне 85 % від цієї суми.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: