Який стан 3-річної хворої на COVID-19 дівчинки, яку лікують у Львові

Фото умовне: zaxid.net

Понад два тижні у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит» у реанімації перебуває 3-річна дівчинка із Миколаївського району. У неї діагностували коронавірусну інфекцію та підключили до апарату штучної вентиляції легень. 

Кореспондентка 032.ua дізналася, як почувається дівчинка у директорки «Охмадиту» Олександри Бурди. За її словами, дитині вже краще. Вона досі перебуває на апараті штучної вентиляції легень, однак її від’єднали від апарату, «ЕКМО» (екстракорпоральної мембранної оксигенації) — це апарат, який збагачує кров киснем. 

«Коли стан повністю нормалізується, сказати складно. Дитина у реанімації, постійно працює ціла бригада медичних працівників», — додала Олександра Бурда. 

Нагадаємо, дівчинку госпіталізували із дихальною недостатністю та двобічною пневмонією. Згодом підтвердили, що вона хвора на СOVID-19. За період карантину у Львівській області це — перша дитина, інфікована коронавірусною інфекцією, яку підключили до апарату  штучної вентиляції легень. 

Довідково. Коронавірусна хвороба 2019 (Coronavirus disease 2019, або COVID-19) — це гостра респіраторна хвороба, яку викликає невідомий раніше коронавірус SARS-CoV-2. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) оголосила пандемію у зв’язку з поширенням хвороби у світі, у всіх країнах ввели карантинні заходи та обмеження.  

Читайте також: Сезон грипу 2020 — 2021: що відомо та коли має бути вакцина у Львові та області

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: