«ЄС» і «Батьківщину» звинуватили у фальсифікації результатів виборів до Львівської райради

Львівські журналісти звинуватили партії «Європейська солідарність» та «Батьківщина» у фальсифікації результатів виборів до Львівської районної ради. Йдеться про «перекидання» голосів від «ЄС» до «Батьківщини», що дозволить останній партії пройти у райраду.

Про це повідомило видання Zaxid.net, яке оприлюднило фото протоколів від «Самопомочі» та електронних протоколів Львівської районної територіальної виборчої комісії. Якщо у друкованому варіанті з печаткою «ЄС» має 18 518 голос виборців на окрузі №1, а «Батьківщина» — 1362 голоси, то у електронному варіанті на тому ж окрузі у «ЄС» — на 200 голосів менше (18 318), а у «Батьківщини» — на 200 голосів більше (1 562).

У випадку з «Батьківщиною», додаткових 200 голосів означають подолання 5% бар’єру та кілька мандатів у Львівській райраді. Анонімно член районної ТВК у Львові прокоментував журналістам, що про «перекидання» голосів було відомо представникам «Європейської солідарності» у комісії. А головує там представник «Батьківщини» Віктор Децик.

Нагадаємо, що партія «Батьківщина» не пройшла у Львівську міську раду, але отримала сім мандатів у Львівській обласній раді за результатами місцевих виборів 2020.

Читайте також: 13 змін, які очікують на мешканців Львова і області у листопаді 2020

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: