Ігор МОЛОТОК: «Маємо позитивні зрушення по тарифам!»

відео

Сумщина підтримала ініціативу політичної сили «За Майбутнє» щодо зниження тарифів та запровадження річного мораторію на їх підвищення.

Про це у своєму відеозверненні повідомив народний депутат України Ігор МОЛОТОК.

Зокрема, звернення до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів та Національної комісії щодо скасування необґрунтованого завищених цін на енергоносії і запровадження мораторію, принаймні на рік, на їх підвищення написали депутати Сумського району, Шосткинської міської ради. Такі ж вимоги до керівництва країни висунуто у зверненні голови Сумської обласної ради.

— Депутати Сумщини усіх рівнів об’єдналися! І це додає впевненості, що разом ми зупинимо необґрунтований ріст тарифів на комунальні послуги, — зазначив Ігор МОЛОТОК.

За словами парламентаря, наразі зниження цін на комунальні послуги є лише декларацією намірів влади, а перші кроки в цьому напрямку викликають великі сумніви у дієвості допомоги, адже замість того, щоби повернути пільговий тариф на електроенергію – запроваджено компенсацію на електроопалення, яка здійснюється за рахунок раніше виділених коштів на пільги та субсидії. При тому, що видатки на субсидії цьогоріч і так були зменшені.

По суті виходить так, що завищені тарифи компенсуються за рахунок незахищених верств населення. Так точно не має бути! – впевнений парламентар.

Щоби змінити ситуацію, депутатська група «За Майбутнє» наполягає на негайному поверненні пільгового тарифу на електроенергію – Постанова 4590.

Також цього тижня ми зареєстрували у Верховній Раді проект Закону 5004 про внесення змін до статті 32 Закону України «Про ринок природного газу». Наша політична сила подала пропозиції стосовно зниження ціни у платіжках на транспортування газу, — повідомив Ігор Молоток.

Також «За Майбутнє» на всіх рівнях продовжує відстоювати скасування необґрунтовано завищених цін на енергоносії і запровадження річного мораторію на їх підвищення.

Впевнений, що разом — депутати Верховної Ради і депутати місцевих рівнів — ми зможемо зупинити цей тарифний безлад! Спільними зусиллями захистимо інтереси жителів Сумщини! — підкреслив парламентар.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: