Ігор Уманський запустив платформу «Національна Економічна Політика»

Двічі міністр фінансів України, а нині Голова платформи НЕП, Ігор Уманський оголосив про створення стратегічної платформи «Національна економічна політика» (nep.com.ua). Закрита презентація відбулась у суботу, 29 травня.

Ігор Уманський запустив платформу «Національна Економічна Політика»

До створення платформи Уманський приступив після того, як пішов з посади радника голови Офісу Президента України.

«У різних регіонах я зустрічав однодумців, які визнають, що Україна має всі передумови для перетворення на сучасну успішну європейську країну. І тепер ми вперше зібрали разом найактивніших представників команд зі всієї України» — пише Уманський.

Він пояснив для чого створив цю платформу наступним чином:

«Інтелектуальний капітал — одна з найважливіших складових успішної команди. Щоб перетворити цей потенціал на реальний успіх України, потрібно лише забезпечити професіоналам умови та надати їм реальні повноваження. Чинна влада не наважилась на такий сміливий крок. Ось чому ми вирішили працювати на майбутнє — напрацьовувати дієві рекомендації та дорожні карти змін, які здатні дати справжній, а не вигаданий ефект»

Рейтинг
( 1 оценка, среднее 5 из 5 )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: