Ігрові майданчики, які несуть небезпеку для дітей, планує закупити луцькрада

Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради закупить 22 дитячих ігрових майданчика з очікуваною вартістю 573 тисяч 600 гривень.

Про це Волинь infa стало відомо проаналізувавши інформацію на сайті державних закупівель Prozorro.

На сайті предметом закупівлі є дитяче ігрове обладнання в кількості 22 штук, з початковою сумою оголошеною на тендері 573 тисяч 600 гривень, які заплатять з місцевого бюджету.

Але вже існують певні запитання до процедури тендеру. Підприємці, які розглядали можливість взяти участь у тендері проаналізувавши Додаток 3 до тендерної документації “ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ” виявили, що Департамент ЖКГ вимагає “Гойдалку на жорстких підвісах”, яка заборонена діючими нормативними документами України. Відповідно до п 5.17.9 НПАОП 92.7-1.01-06. “Правила будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки” на гойдалці забороняється застосовувати жорсткі елементи підвішування.

Підприємці попросили внести відповідні зміни або підтвердити, що вимоги щодо “Гойдалки на жорстких підвісах”, є чітким і принциповим рішенням Департаменту ЖКГ, яке йде в розріз з нормативно-правовими документами, що регламентують виготовлення та експлуатацію дитячого ігрового обладнання.

У Департаменті ЖКГ відповіли, що внесуть зміни до тендерної документації, але у самому тексті Додатку 3 до тендерної документації “ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ” досі зазначається у вимогах “Гойдалки на жорстких підвісах”.

Варто зазначити, що при виникненні травматизму на дитячому майданчику, перевіряючі та контролюючі органи звертають увагу на подібні порушення в конструкції елементів дитячого майданчика. Відповідальність буде покладено на балансоутримувача та на виробника елементів, що не відповідають нормативно-правовим документам України.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: