Їх подвиг не забутий! На Житомирщині вшановано пам’ять прикордонників ІІ Світової війни

Подвиг прикордонників, які боронили рідну землю від фашистської навали обороняючи підступи до столиці України та полягли у смертельному двобої з бронетанковими з’єднаннями генерала Клейста, навічно залишиться в пам’яті місцевих жителів Попільнянщини. Саме на цих землях Житомирщини 13-14 липня далекого 1941 році полягло майже три сотні солдат та офіцерів 93-го, 94-го прикордонних загонів та бійців 6-го мотострілецького полку Внутрішніх військ.

Сьогодні прикордонники Житомирського загону спільно із представниками Попільнянської об’єднаної територіальної громади, дотримуючись карантинних заходів, поклали квіти до пам’ятних місць та братських могил, де спочивають вічним сном воїни-прикордонники.

Мітинги-реквієми відбулись перед кожним з одинадцяти обелісків, пам’ятників та місць кровопролитних боїв, що знаходяться в селищі Попільня та селах Голуб’ятин, Попільня, Парипси, Строків. Під час яких прикордонники та місцеві жителі вшанували вічну пам’ять захисників рідної землі минулого та сьогодення. Військовий священик капелан отець Андрій провів заупокійну літію за загиблими.

Пресслужба Житомирського прикордонного загону

Державної прикордонної служби України

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: