Іменини 25 вересня: кого вітати зі святом

Фото умовне / з відкритих джерел

У п’ятницю, 25 вересня, іменини відзначатимуть власники трьох чоловічих імен. Відповідне свято може допомогти батькам із вибором імені для дитини, яка народилася цього дня. 

Кореспондентка 032.ua пропонує дізнатися, кого вітати з Днем Ангела. Отож, цього дня відзначатимуть свято власники чоловічого імені Автоном.У грецькій мові ім’я утворене на основі прикметника, який означає»самостійний, «незалежний». Святкують також власники імені Даниїл. Ім’я давньоєврейського походження. У перекладі означає «Бог мені суддя». 

Цього ж дня відзначатимуть свято чоловіки із іменем Семен. Це ім’я має давньоєврейське походження. Воно означає «почутий Богом». Іменини також і у власників імені Федір. Воно має грецьке походження. У перекладі означає — «подарований Богом», «Божий дар». 

Нагадаємо, раніше кореспондентка 032.ua розповідала, як найчастіше називали новонароджених у цьому році. Пропонуємо дізнатися рейтинг найпопулярніших імен для дівчаток та хлопчиків.

 Читайте також: Вихідні у жовтні 2020: коли та скільки відпочиватимуть українці

 За даними на сайті Головного управління статистики у Львівській області

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: