Інновації на «Укрзалізниці»: що планують зробити для пасажирів

Нещодавно Укрзалізниця домовилася про співробітництво з компаніями Visa та Mastercard. 

Завдяки цьому буде запроваджено декілька інновацій для зручності пасажирів і економії витрат. Про це сказали в пресслужбі Укрзалізниці.

Отже, зроблять мобільний додаток для пасажирів УЗ. Там будуть сервіси для оплати за квитки безконтактною карткою, електронними носіями. В додатку можна буде придбати квитки на поїзди приміського сполучення.

Планують впровадити електронний квиток на основі банківських безконтактних карток. Технологіями зможуть скористатися й пільговики, для них розроблять окремі види проїздних документів.

На вокзалах поставлять термінали в зонах самообслуговування пасажирів. Громадяни самі без черг зможуть обирати собі місця у вагонах та купити квитки на потяг.

Для клієнтів карт Visa та Mastercard буде програма лояльності та спеціальні програми для тих, хто користується послугами Укрзалізниці.

Як повідомляло видання 05366, поїзди патрулюють охоронці УЗ.

Нагадаємо, що 1 серпня у потязі «Маріуполь-Київ» стався інцидент: чоловік побив молоду жінку з дитиною та намагався згвалтувати.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: