Інтер Маямі з Кривцовим обіграв Ванкувер у регулярному чемпіонаті МЛС

Интер Майами, фото — Getty Images

Інтер Маямі на виїзді обіграв Ванкувер Уайткепс у матчі регулярного чемпіонату МЛС – 2:1.

Гості відкрили рахунок ближче до кінця першого тайму, з подачі Жорді Альби відзначився Роберт Тейлор. Після перерви Тейлор віддав гольовий пас на Леонардо Кампану. Ванкувер зумів забити гол престижу після того, як Райан Голд реалізував пенальті.

Весь матч у складі Інтера провів українець Сергій Кривцов. Для захисника це став 12-й поєдинок за клуб у всіх турнірах року. Відзначимо, що відпочинок отримали низка зірок клубу з Флориди – Ліонель Мессі, Луїс Суарес та Серхіо Бускетс.

Інтер Маямі лідирує у Східній конференції МЛС, набравши 34 очки після 16 матчів. У наступному поєдинку команда Кривцова зіграє із Атлантою 30 травня.