Ірина Діденко більше не очолює прокуратуру Львівщини

Фото: dyvys.info

У четвер, 10 вересня, головна прокурорка Львівщини Ірина Діденко повідомила, що більше не обіймає цю посаду. Вона очолювала прокуратуру із жовтня 2019 року.

Про це Ірина Діденко написала на своїй facebook-сторінці. Вона також подякувала всім та зазначила, що у свою чергу зробила за цей час все, що було у її силах та повноваженнях, щоб наблизились до західних стандартів роботи.

Знімок екрану: facebook-сторінка Ірини Діденко

Зазначимо, очільницею прокуратури у Львівській області Ірина Діденко стала 15 жовтня 2019 року. Вона  працює в “органах” з 2008 року. Раніше працювала у прокуратурі Вінницької та Івано-Франківській області, згодом — у Генпрокуратурі України. Має вищу освіту за спеціальністю “Правознавство”, “Облік і аудит” та “Практична психологія”, здобула ступінь кандидата юридичних наук. 

Нагадаємо, раніше у приміщенні прокуратури Львіської області відбулась екскурсія для студентів юридичного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Під час екскурсії Ірина Діденко продемонструвала журналістці 032.ua власний кабінет.

Читайте також: Альпініст підняв прапор Львова на горі у Туреччині: інтерв’ю з Романом Городечним

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: