Історія хвороби та загибелі хірурга Олега Гайди з Тернопільщини: у дружини померлого — COVID-19 (ВІДЕО)

У Черкаській області похоронили Олега Гайду, відомого хірурга, уродженця Тернопільщини. Життя Олега Степановича, який очолював хірургічне відділення поліклініки у Черкасах, обірвалося на 52 році через коронавірус. Його старший брат, Іван Гайда, який був керівником львівського військового шпиталю, помер всього кілька тижнів тому теж внаслідок COVID-19.

Як інформує «ТСН», з діагнозом коронавірус у лікарні Черкас залишається дружина Олега, вона у тяжкому стані.

Старшого брата померлого коронавірус забрав два тижні тому. Полковнику медичної служби ЗСУ було 58 років. Він за роки війни на Донбасі фактично започаткував роботу військово-польового шпиталю в Покровську.

Серйозні симптоми хвороби коронавірусу, важка пневмонія і ускладнення, хірург Олег відчув саме перед смертю свого брата. На похорон через це він не потрапив.

«Спочатку його вдалось стабілізувати, але стан погіршився. Його під’єднали до апарату ШВЛ і увечері його не стало… Медики — група ризику», — каже Олена Голуб, завідувачка пульмонологічного відділення Черкаської обласної лікарні.

В інфекційному відділені нині перебуває і хвора на COVID-19 дружина померлого. Вона також лікарка. Через недугу жінка не могла бути присутньою на прощанні, тому труну з її померлим чоловіком винесли з автобуса й поставили перед вікнами її палати.

Їхній син, теж хірург, каже, що батькові важко далася втрата брата. Оскільки вони були дуже близькі.

«На фоні цього стресу, найімовірніше, у батька стався інфаркт, бо вже в лікарні під час обстеженні виявили», — пояснює син.

Син чоловіка певен, що захворіли батьки на роботі. Нині ж про нього згадує, як оптиміста, який завжди міг дати слушну пораду і був для нього взірцем.

«На жаль, настільки любив свою роботу, людей… Останній місяць: робота-дім- робота», — каже син.

У поліклініці, де працювали поруч з Олегом Гайдою впродовж 30 років, згадують про нього як щирого та чуйного лікаря, який завжди допомагав усім. Медики зауважують, що для них це також велика втрата.

У четвер, 2 липня, рідні, друзі та пацієнти попрощалися із померлим Олегом та його братом. Черкащани проводжали їх в останню путь, стоячи на колінах, дякуючи таким чином за їхню діяльністю.

«Ми не можемо усвідомити донині, дуже хвилюємося. Він дав новий подих хірургічному відділенню», — зауважують колеги.

Детальніше дивіться у відео «ТСН».

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: