Як обрати корм для кота

Якщо ви вирішили придбати собі кота, то треба добре подумати чим саме ви хочете його годувати. Перед вами буде стояти вибір: корм або натуральна їжа. Гарне харчування — запорука здоров’я тварини.
Обираючи корм, до тварини будуть одразу потрапляти усі необхідні поживні речовини. Годуючи кота натуральною їжею, то слід буде витрачати час на її приготування, але на це не завжди є час.

Як обрати корм для кота

Якщо ви зупинилися на кормі, то слід правильно його обирати. Вибрати можна тут https://club4paws.com/category/cats.

Основні критерії для вибору

  • Вік кота;
  • Якість та складова корма;
  • Порода;
  • Розберемо усе більш досконало

Вік

Корми бувають як для малих, так і для дорослих котів. Головна їх різниця в насиченості та кількості калорій. Кошеня більш активне та весь час витрачає енергію та калорії. В складі їхнього корму повинно бути набагато більша кількість корисних вуглеводів жирів та білків. Доросла особа набагато менше рухається, тим самим — майже не витрачає енергію. В складі їх корму не повинно бути багато жирів, замість них — білки. Якщо цей баланс буде порушин, тварина буде мати зайву вагу. Але, якщо ваша тварина занадто худа, то можна взяти корм для маленьких кошеня. Тоді, вага потрохи збільшеться.

Класс корму

Наступним критерієм є вибір класу корму. Клас треба вибирати в залежності від суми, яку ви готови витрачати на годування. В більш простих кормах не буде м’яса, лише продукти м’ясної переробки (хрящі кістки) та багато різних емульгаторів. В найдорожчих будуть лише натуральні продукти. Вид м’яса на вибір, та клітковина. Найчастіше господарі обирают корм середнього класу. Там не ідеальній склад, але він не буде шкодити здоровью тварини.

Порода

Різні породи котів — потребують різну кількість речовин в організмі. Зв’язано це з різною генетичною особливістю кожного з виду. В сучасних зоомагазинах та зоолікарнях достатньо великий вибір корму, вибрати можно для будь-кого.

Рідки корми

Також, рекомендуємо звернути свою увагу на рідкі корми. Зазвичай, вони не підходять для постійного годування, так-як не мають достатню кількість поживних речовин. Але, такий корм чудово підійде для додаткового годування, ваш кіт з радістю буде коштувати його як ласунку. Зверніть свою увагу на фірми, які випускають і сухі і рідкі корми, тоді більш гарантована висока якість товару.

Висновок:
У цій статті ми розповіли та відповіли на головні питання господарів, та детально розібрали усі критерії вибору корма.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: