Жіноча збірна України з хокею розгромила Хорватію на чемпіонаті світу-2024 та підвищилася до дивізіону ІІВ

Женская сборная Украины по хоккею, фото — facebook.com/fhu.com.ua

Жіноча збірна України з хокею розгромила Хорватію у заключному турі чемпіонату світу-2024 у дивізіоні IIIA – 6:1.

Спочатку поєдинок складався непросто для синьо-жовтих. Господарки поєдинку зуміли виграти перший період завдяки шайбі у виконанні Діани Столар.

Надалі все стало на свої місця. Українки швидко повели зусиллями Олександри Машкіної та Поліни Телегіної. Потім Валерія Манчак-Дженсен (найкращої бомбардирки турніру) та Антоніна Роганова довели рахунок до великого.

У третьому періоді команда України остаточно закріпила перемогу завдяки дублю у виконанні Вікторії Ценової.

Таким чином, Україна здобула п’ять перемог у п’яти зустрічах (одну з них – в овертаймі), набрала 14 очок, виграла дивізіон IIIA та здобула право на підвищення у класі. Наступного року, вперше за 5 років, жіноча збірна України зіграє у дивізіоні ІІВ.

• Чемпіонат світу-2024. Жінки. Дивізіон IIIA. 5-й тур

Хорватія – Україна – 1:6 (1:0 0:4, 0:2)

Шайби: 1:0 — Столар (Бауман), 11:26, 1:1 — Машкіна, 21:13, 1:2 — Телегіна (Рожок, Цимиренко, більш.), 25:27, 1:3 — Манчак-Дженсен(менш.), 33:19, 1:4 — Роганова (Елен Аліпова, Елізабет Аліпова), 38:10, 1:5 — Ценова (Ізмайлова), 42:27, 1:6 — Ценова (Ізмайлова), 56:22