Жіноча збірна України з хокею розгромила Румунію на чемпіонаті світу-2024 у дивізіоні IIIA

Женская сборная Украины по хоккею, фото — facebook.com/fhu.com.ua

Жіноча збірна України з хокею розгромила Румунію у четвертому турі чемпіонату світу-2024 у дивізіоні IIIA – 5:1.

Синьо-жовті володіли ініціативою з перших хвилин гри, двічі закинувши в першому періоді та додавши ще одну шайбу у другому. Лише наприкінці зустрічі румункам вдалося закинути шайбу престижу.

Збірна України обіграла ключового суперника в дивізіоні IIIA і з 11 очками повернулася на перше місце. Румунія займає другий рядок, маючи дев’ять очок.

У заключному турі Україна зустрінеться з господарками турніру, Хорватією, 17 березня. Нагадаємо, згідно з регламентом, лише переможець групи із шести команд підвищиться у дивізіоні на наступний сезон.

• Чемпіонат світу-2024. Жінки. Дивізіон IIIA. 4-й тур

Румунія – Україна – 1:5 (0:2, 0:1, 1:2)
Шайби: 0:1 – Циміренко (Манчак-Дженсен, подв.більш.), 13:24, 0:2 – Циміренко (Манчак-Дженсен), 18:12, 0:3 – Телегіна (Манчак-Дженсен), 28: 41, 0:4 – Телегіна (Циміренко, Манчак-Дженсен), 40:29, 1:4 – Чішер, 45:32, 1:5 – Циміренко (Манчак-Дженсен), 57:48