Жіноча збірна України з хокею вирвала в овертаймі вольову перемогу над Сербією на ЧС-2024 у дивізіоні IIIA

Женская сборная Украины по хоккею. Фото — facebook.com/fhu.com.ua

Жіноча збірна України з хокею здійснила вражаючий камбек проти Сербії у третьому матчі чемпіонату світу-2024 у дивізіоні IIIA – 4:3.

Сербські хокеїсти виграли перший період – 2:0, а на початку другого повели з великим рахунком. Одну шайбу швидко зуміла відіграти Валерія Манчак-Дженсен.

У третьому періоді наші суперниці відновили статус кво та, здавалося, закрили гру – 1:4. Але українки проявили приголомшливу волю до перемоги, відігравши потрійне відставання в рахунку за останні п’ять хвилин. Манчак-Дженсен оформила хет-трик, а рятівну шайбу провела Дар’я Циміренко.

Гра перетекла в овертайм, і там синьо-жовті зуміли оформити неймовірну за сценарієм перемогу. Переможний рахунок встановила безперечна героїня поєдинку Манчак-Дженсен.

Із вісьмома очками Україна посідає друге місце у дивізіоні IIIA. У наступному матчі 15 березня синьо-жовті протистоятимуть лідеру – збірній Румунії, яка набрала максимум (9) у трьох турах.

Нагадаємо, згідно з регламентом, лише переможець групи із шести команд підвищиться у дивізіоні на наступний сезон.

• Чемпіонат світу-2024. Жінки. Дивізіон IIIA

Україна – Сербія – 5:4 ОТ (0:2, 1:1, 3:1, 1:0)

Шайби: 0:1 – Васільєвич (Вельчек), 0:11, 0:2 – Вукеліч (Іванова), 18:13, 0:3 – Вельчек (менш.), 22:23, 1:3 – Манчак-Дженсен, 24:41, 1:4 – Врочі (Радович, Вельчек, більш.), 46:10, 2:4 – Манчак-Дженсен (Телегіна, більш.), 56:01, 3:4 – Манчак-Дженсен (Телегіна) , 57:11, 4:4 – Циміренко (Манчак-Дженсен, Рожок), 59:07, 5:4 – Манчак-Дженсен, 62:01