Житомиряни отримають можливість пройти ПЛР-діагностику в КП «Дитяча лікарня імені В.Й. Башека»

COVID-19

Відповідний проєкт рішення виконавчого комітету управління охорони здоров’я розмістили на сайті.

Безкоштовно ПЛР-діагностику в КП «Дитяча лікарня імені В.Й. Башека» зможуть пройти наступні категорії осіб:

— діти, які перебувають на стаціонарному лікуванні в комунальному підприємстві «Дитяча лікарня імені В.Й. Башека» Житомирської міської ради;

— діти, які потребують госпіталізації за направленням лікаря;

— діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, за клопотанням служби (управління) у справах дітей міської ради;

— діти-інваліди за направленням лікаря;

— діти та дорослі, які будуть брати участь в культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходах, організатори яких вимагають від учасників наявності попереднього ПЛР – тестування, за клопотанням керуючого справами виконавчого комітету міської ради, керівників відповідних департаментів, управлінь або служб міської ради та за погодженням із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Місюровою М.О.

Читайте також: У Житомирі справжній ажіотаж з тестуванням на COVID-19

Також планується дозволити комунальному підприємству «Дитяча лікарня імені В.Й. Башека» Житомирської міської ради проводити тестування на COVID-19 методом ПЛР-діагностики на платній основі всім іншим особам, які виявили бажання пройти таке обстеження.

Джерело: пресслужба Житомирської міської ради

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: