Житомиряни зафільмували, як на одній з вулиць автівки припаркувалися на тротуарі. ВІДЕО

ТРАНСПОРТ

Світлину та відео опублікувала на своїй Фейсбук-сторінці житомирянка Аліна Кундіч.

І знову про парковку.

Нещодавно ми вже порушували схожу тему, як на вулицях Житомира панує свавілля водіїв з паркуванням. Часом вони лишають свої автівки, де заманеться. Нерідко це створює незручності для перехожих. Ось і цього разу маємо подібний інцидент з декількома транспортними засобами. Керманичі не знайшли кращого місця, де припаркуватися, як на… тротуарі. А як же людям ходити? Може, телепортуватися, чи, долаючи гравітацію, перелітати через авто? Ми, зрозуміло ж, зараз іронізумією. Але, як то кажуть, не було б так смішно, якби не було так сумно.

Цьому хаосу з паркуванням нарешті варто покласти край! Це проблема, яка набуває великих масштабів в нашому місті. Житомир доволі невелике місто, де чимало вузеньких вуличок. Зрозуміло, що й паркувальних місць не вистачає, адже кількість трансопртних засобів в місті лише зростає. Отож, з цим варто щось робити! Неоднозначна це ситуація, звісно ж. Тут не винний хтось один. Але проблема ця дійсно потребує вирішення!

«Мені не норм, а автівкам навпаки. Як вже це дістало. Чому в Житомирі, в Україні майже всюди вОт так??? Чому мотлох в голові? Чому поліція не працює/не штрафує (усіх, хто порушує)? Де культура водіння/паркування/ходіння? Коли це зміниться?»,  — зазначила в дописі житомирянка Аліна.

Фото та відео з Фейсбук-сторінки Аліни Кундіч

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: