СУСПІЛЬСТВО
Тим, що зливостоки Житомира не витримують великих обсягів води, вже нікого не здивуєш.
Остання негода, про яку ми повідомляли, змусила громадський транспорт завмерти, оскільки центральні вулиці міста на певний час просто були затоплені!
Житомирянин Олег Костюк створив звернення на сайті електронних петицій до Житомирської міськради, де, власне й порушує цю тему.
Чоловік зазначає у петиції, що по вулиці Великій Бердичівській не так давно поклали нове дорожнє покриття. Але, водночас, він задається у зверненні питанням, скільки ж прослужить цей асфальт, коли не продумали питання зі зливної каналізацією. За словами житомирянина, там же буде стояти вода після рясних злив. І він просто не впевнений, що дорога лишатиметься нормальною і довго слугуватиме, якщо є проблеми зі зливними стоками.
Наводить автор петиції й інші численні адреси в Житомирі, де наявні проблеми зі зливними каналізаціями. Детальніше ознайомитися з ним пропонуємо вже безпосередньо за посиланням на саме звернення житомирянина.
Проблемними місцями, про що йдеться в тексті петиції, Олег Костюк називає перехрестя вулиць Грушевського та Покровської. Дорога на цій території сильно потопає після негоди і злив. На Житньому ринку, запевняє житомирянин, теж варто змінити водопровідні мережі. На вулиці ж Хлібній у Житомирі зливостоки завжди забиваються сміттям з місцевого ринку (ред. приміром, папірці, кульки та інші відходи).
Вода, що находить, наприклад, під час злив, має відводитися в дренажно-зливову каналізацію завдяки системі закритих зливостоків. Бо власники багатьох транспортних засобів не з чуток знають, як це ремонтувати свої автівки після негоди в Житомирі.
Що ж конкретно пропонує житомирянин?
Частіше очищувати дренажі й закриті зливостоки, особливо перед негодою, коли прогнозують зливи та грози.
Замінити на більші ті труби, які мають недостатній діаметр, аби справитися з великою кількістю води. Лише коли це питання вирішене, на думку автора петиції, варто приступати до ремонту дороги і покладання нового асфальту, а не навпаки.
Насамкінець чоловік пропонує, аби владні структури подумали та зрештою вирішили це питання, запропонувати містянам власний варіант вирішення проблеми!
Петиція поки не зібрала підписів. Підтримати ж звернення можна тут.