Житомирянка розповіла свою історію перемоги над COVID-19

COVID-19

Як і тисячі українців Світлана «познайомилася» із ковідом. Історії у всіх різні: хтось перехворів безсимптомно, хтось – лікувався вдома, інші як і Світлана з ускладненнями потрапили до лікарень.

Типове ускладнення для ковіду – двостороння пневмонія. Світлана згадує, стан був важким. Постійно відчувала задуху. Жінці одягли кисневу маску.

Світлана чесно зізнається – встигла попрощатися із життям. У родині чекали на поповнення і єдине, що просила жінка — назвати ім’я майбутнього онука. Зараз же, завдячує лікарям за врятоване життя.

Світлана на власні очі побачила страждання, смерть і ризик медиків на ковідній передовій. Жінка каже, реабілітація після хвороби нелегка. Уже більше місяця відчуває наслідки.

Постійний супутник ковіду – депресія. Світлана після пережитого радить запастися позитивними емоціями і не втрачати надії на диво.

«Найголовніше – це позитивні емоції, підтримка рідних і близьких. Тільки завдяки от такому емоційному, позитивному настрою можна трішки відновитися і відволіктися» — каже Світлана.

Джерело: sk1.tv

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: