Житомирські діти з вадами слуху мріють виступати за кордоном

Майже 100 діток з вадами слуху відвідують хореографічний та театральний гуртки на базі Житомирської школи-інтернату №2. Про це йдеться в сюжеті sk1.tv.

Керівник гуртка упевнена, заняття допомагають дітям відкритися та соціалізуватися. Найактуальнішою своєю роботою вважають «Альпійську баладу» пантоміму про війну та кохання, від якої глядачі не стримують сліз.

Головні ролі в цій пантомімі виконують Ангеліна та Артем, які ще з першого класу займаються в гуртку. Діти розповідають — мріють, побачити світ та виступати на різних фестивалях за кордоном.

Учасників гуртка давно запрошуют ь у Грузію на фестиваль, який організовують для дітей з вадами слуху, однак потрібні гроші на костюми та переліт.

«Діти показують чудові результати на різних фестивалях, єдине чого нам бракує — це фінансової допомоги. Нам потрібна допомога на придбання костюмів, нам потрібна допомога на те, щоб діти мали змогу показувати свої таланти, не лише на місцевому рівні, а й за кордоном. Тому, ми хотіли би звернутися до меценатів, я впевнена, що в Житомирі є такі люди, які готові допомогти дітям з порушеннями слуху, з інвалідністю стати більш впевненими в собі і переконатися, що їхні таланти можуть бути оцінені скрізь» — розповіла заступник директора з виховної роботи «Житомирської спецшколи-інтернату №2» Галина Костриця

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: