Житомирські спортсмени пробігли маршрутом, що нагадує контур України

Спортивний патріотизм. Так, День Незалежності ми відсвяткували ще кілька тижнів тому, втім є привід згадати це свято ще, оскільки саме з його нагоди житомирські бігуни подолали дуже цікавий шлях під час своїх пробіжок.

Спортсмени створили такий трек, котрий нагадує контури нашої Батьківщини. Дуже цікаво, правда ж?

В такий незвичний спосіб група спортсменів відзначила День Незалежності. А це зображення намалював додаток — контур шляху, який здолали бігуни.

«До створення маршруту я особисто стосунку не маю, але щиро пишаюся можливістю однією з перших пробігти ним. Наше з подругою захоплення бігом вимагає постійного пошуку нових доріг і напрямків. І от, міркуючи черговий раз над планом на вихідні, натрапили в соціальних мережах на таке патріотичне творіння місцевих бігунів-активістів.

Так дуже символічно в День незалежності України ми з учасниками чату «Житомир Біжить», разом з усіма іншими бажаючими, долучилися до написання треку, що нагадує контур України. І хоча погодні умови того ранку нас не тішили, але прекрасна природа і приємне товариство спортсменів-однодумців забезпечували піднесений настрій впродовж всього маршруту», — ділиться враженнями від такого незвичного забігу Яна Козерацька, капітан житомирського чату ZhytomyrRunning всеукраїнського проекту #УкраїнаБіжить.

Ми ж маємо намір зробити цікавий матеріал для читачів нашого сайту з житомирськими бігунами, аби розповісти про їх діяльність більше. Отож, невдовзі на сторінках нашого видання очікуйте захоплюючий матеріал, шановні читачі.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: