Житомирський Аквамен: На вулицях міста можна зустріти двійника відомого актора. ВІДЕО

СУСПІЛЬСТВО

Багато хто здивується, побачивши цього 25-річного хлопця на вулицях Житомира, адже він дуже й дуже схожий на зірку популярного, можна навіть сказати, для багатьох улюбленого культового серіалу «Гра престолів» та фільму «Аквамен» — Джейсона Момоа.

Звати ж парубка Дмитро. Багатьох зацікавлює, наскільки ж він схожий з відомим актор. Як розповідає сам юнак, він дуже любить звірів. В арсеналі Дмитра просто безліч тварин! Але займається він ними не для продажу, оскільки для хлопця домашні улюбленці вже стали членами родини.

Як розповідає Дмитро Шульга, є в нього і таргани, і тарантули, і рибки акваріумні, і песики та хом’яки. Нині ж він зосереджує свою увагу на роботі з собачками. Колоритний парубок ще й дуже любить займатися спортом. Це ще одна його пристрасть.

Випадково життя юнака перетнулося й з акторською стежиною. Анкету зі світлиною «житомирського Аквамена» авторам серіалу «Слов’яни» відправив друг. Хлопець підійшов за типажем знімальній групі і його покликали знятися в кіно.

Коли ж на екрани вийшла кінострічка «Аквамен», на Дмитра почали ще більше звертати увагу, адже, як ми зазначали, мало хто не помітить схожості хлопця з головним героєм цього фільму. Пізнаваність лише сприяла розвитку кар’єри хлопця у світі моди та кіно, оскільки він є і актором, і моделлю.

Взагалі ж працює Дмитро Шульга будівельником. Та він, звісно ж, не втрачає нагоди, коли є хороші пропозиції знятися в кіно, чи попрацювати моделлю. За словами юнака, він ладен все кинути, якщо його покличуть до Голлівуду, і поїхати підкорювати Америку та різні інші країни. Є й ще важлива умова — спорт, котрий вже став вагомою складовою життя актора. Тому, як то кажуть, тренування ніхто не відкладав, заняття спортом — за розкладом!

Можливо, ми розчаруємо когось із дівчат, але серце актора вже зайняте, мін має другу половинку. Втім житомирський Джейсон Момоа тримає своє особисте життя у таємниці, хоча, зауважимо, що юнак не обділений увагою прекрасною половини людства.

http://sk1.tv/news/95174.html

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: