Житомирський інформатик доводить — дистанційка теж може бути цікавою: охочих вчитися стає більше

Житомирський вчитель довів, що дистанційне навчання може бути цікавим і почав займатися тим, що найбільше цікавить підлітків — соцмережами, передає sk1.tv.

В Instagram — уроки. А у YouTube закриті ефіри для дітей та їхніх батьків на різні теми про інформатику.

«Від себе я зробив ефір для дітей в «інстаграм». (Дивилися) по 40-50 людей, але поступово я зберігав. Потім я зробив декілька конференцій на «ютуб», тоді і батьки долучилися. Питання були з приводу того якраз «а які будуть заохочення?». Тобто оцінки менше всіх цікавили, а цікавили подарунки», — розповідає вчитель інформатики школи №17 Микола Тарасюк.

Вчитель за власний кошт придбав браслети з логотипом «Крейзі тічер». Найсумлінніші до оцінок отримували ще й заохочення.

«Я запропонував, що це будуть брендовані браслетики з моїм логотипом «Mitrich crazy teacher from Ukraine». Я замовив першу партію 60 штук. Умова для отримання була наступною — діти повинні були виконувати всі завдання», — каже вчитель інформатики школи №17 Микола Тарасюк.

Учням ідея заохочень сподобалася, бажаючих більшало, тому креативний викладач вдався до нових мотивацій.

«Другий варіант: діти , які будуть прагнути заробляти 10-11 балів — ці учні будуть отримувати від мене брендовану футболку», — додає вчитель інформатики школи №17 Микола Тарасюк.

Долучився Микола Тарасюк і до фізичного навчання. Дистанційна фізкультура навіть вийшла на міжнародний рівень.

Вчитель веде проєкт «Розумійка» для дітей з особливими освітніми потребами. Команда співпрацює з п’ятьма областями України і розробляє модуль для дітей з порушеннями слуху, що мають синдром Дауна. Разом з учнями він працює над новими напрямками: короткометражні фільми, анімація, комп’ютерна графіка. На основі отриманих знань діти вже встигли створити фільм про булінг та дискримінацію.

Джерело: sk1.tv

Источник

Новости Украины | Последние новости Украины