Житомирський інститут медсестринства бере участь в швейцарському проєкті. ВІДЕО

В Житомирському медичному інституті реалізовують п’ятирічний швейцарський проєкт «Реформа медичної освіти», який допомагає підготувати фахових медичних працівників. Фінансується він швейцарською стороною в сумі 5 мільйонів франків, інформує sk1.tv.

«В межах проєкту організовуються школи навчання. Де були науковці З Британії, США, Німеччини, Італії, Швейцарії. Підхід дуже цікавий, до підготовки наших викладачів. Не всі викладачі можуть попасти в цей проєкт. Оголошується конкурс і по анкетам відбирають певну категорію, аудиторію. Навчання відбувається в розрізі критичного мислення та критичного підходу. Тому. Що медик без критичного мислення не може правильно налаштувати свою роботу» — сказав ректор Житомирського медичного інституту Віктор Шатило.

Ректор Житомирського медичного інститут Віктор Шатило зазаначає, важливою в підготовці фахових медиків є практика. Саме тому в рамках проєкту планують облаштувати інститут симуляційними та тренажерними залами, де майбутні медики навчатимуться в умовах наближених до реальних критичних ситуацій.

Сьогодні в рамках швейцарського проєкту Житомирському медичному інституту передали техніку необхідну для дистанційного навчання майбутніх медиків. Це — комп’ютери, веб-камери, звукове обладнання та великі монітори.

Проєкт реалізовують в шести закладах медичної освіти України — це Харківський Національний медичний університет, Тернопільський Національний медичний університет, Буковинський державний медичний університет, Львівська медична академія, Житомирський медичний інститут та Рівненська медична академія.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: