Житомирський музей космонавтики відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезії в Україні

КУЛЬТУРА

Про це інформують у Фейсбук-спільноті Житомирського музею космонавтики ім. С. П. Корольова.

«Музей з дружнім візитом відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезії в Україні пан Юдді Кріснанді та представники посольства. Пан Посол з великим інтересом прослухав екскурсію та ставив багато запитань! На згадку про знайомство з музеєм почесний гість залишив відгук та подарував пам’ятний сувенір. Пан Посол зазначив, що музей його вразив, тому, коли закінчиться пандемія, він неодмінно привезе своїх співвітчизників, щоб якомога більше людей дізналися про космічну історію та сьогодення України», — йдеться в повідомленні.

Індонезія зробила свої перші кроки на шляху освоєння космічного простору ще в 1970-ті рр.

Національний інститут аеронавтики і космосу (Lembaga Penerbangan dan Antariksa Nasional, LAPAN) — індонезійське космічне агентство було засновано 27 листопада 1963 року колишнім президентом Сукарно та є одним з найстаріших у світі. На ринку ракетно-космічних технологій Індонезія має суттєву перевагу, оскільки розміщена максимально близько до екватора. Це дозволяє найбільш ефективно використовувати енергію обертання Землі під час виведення супутників на орбіту.

Республіка Індонезія накопичила певний досвід у розробці та випробуванні висотних ракет серії RPS, а нині працює над створенням невеликих ракет-носіїв Pengorbitan та відповідної інфраструктури космодрому.

Источник

Новости Украины | Последние новости Украины