«Житомиртеплокомуненерго» отримало три нові автомобілі у лізінг

Наприкінці минулого року комунальникам передали аварійно-технічну службу, яка буде обслуговувати всі ІТП, лічильники та, за замовленням балансоутримувача, внутрішньодомові мережі.

Потенційно у комунальників з «Житомиртеплокомуненерго» на балансі буде близько 200 ІТП. Про це повідомляє КП «Житомиртеплокомуненерго» міської ради.

Це великий об’єм роботи, особливо враховуючи, що в мережах є незаконні врізки, переключення, дисбаланс будинків. Для такої роботи у комунальників є спеціалісти, але не було на чому їздити. Саме тому ми замовили у Укравтомазу 3 нові спеціальні автомобілі. Вони зроблені на базі білоруського шасі та доукомплектовані в Україні всім необхідним обладнанням, яке дозволить перевозити великі деталі, робити самонавантаження.

«Тепер маємо 2 нові аварійні машини. Третя – машина-асенізатор. Вона потрібна, коли аварії відбуваються в підвалі чи в тепловій камері і першочергово потрібно відкачати окріп. Середній об’єм теплової камери – мінімум 10 кубічних метрів. Машина для відкачування теплоносія має бути термоізольована та мати потужні насоси. Машина, яка у нас працювала близько 40 років, морально та фізично застаріла і може відкачати тільки 8 кубів теплоносія. Нова машина розрахована на відкачування 12 кубів теплоносія.

Одна аварійна машина працюватиме в мікрорайоні Жуйко, друга – в централізованій аварійній службі цілодобово.

Автомобілі вже в Житомирі та будуть передані на умовах лізингового користування від «Укргазбанку». Збірка спецтехніки частково відбувалася безпосередньо в Україні, що дало можливість значно заощадити кошти. Зокрема, вартість машини-асенізатора 87 тисяч доларів, з них близько половини – це українська складова. Одна аварійно-технічна машина коштує 54 тис доларів, з яких близько 18 тис доларів українська складова», — йдеться в повідомленні.

КП «Житомиртеплокомуненерго»

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: