Кабайєл прокоментував рішення українського чемпіона

Кабайєл прокоментував рішення українського чемпіона

Фото: Getty Images Агіт Кабайєл

Молодий боксер висловив подяку Олександру Усику, одночасно заявивши про свої наміри перехопити лідерство та встановити домінування у важкій вазі.

Агіт Кабайєл прокоментував вибір Олександра Усика залишити всі свої титули.

Варто зазначити, що саме таке рішення непереможного українця зробило німця повноправним чемпіоном WBC у надважкій вазі.

«Звичайно, одного разу я хотів поділити з ним ринг, але я не відчуваю нічого, крім поваги до всього, чого він досяг. Бажаю йому та його родині лише добра. Сподіваюся, що я буду поруч заради твого останнього танцю і отримаю шанс висловити повагу до твоєї видатної кар’єри».

«Відмовляючись від поясів, він знову показує свій клас. Він не затримує дивізіон, а дає шанс новому поколінню. З сьогоднішнього дня я припиняю гнати коней, бо очевидно одне: я готовий захопити владу».

Переглянути цей допис в Instagram

Публікація, поширена agitkabayel (@agitkabayel)

Раніше відомий промоутер оцінив рішення Усика залишити титули.

Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, але для себе готує ще бій

Джерело

Новости Украины | Последние новости Украины