Кабмін визначився з адмінцентрами у Кіровоградській області

На сайті Кабінету міністрів України опубліковано Розпорядження від 12 червня 2020 р. № 716-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Кіровоградської області».

Відповідно до абзацу першого п. 7 1 розділу V “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” визначити адміністративні центри та затвердити території територіальних громад Кіровоградської області згідно з додатком.

Назва територіальної громади

Код населеного пункту — адміністра-тивного центру територіальної громади згідно з КОАТУУ

Назва населеного пункту —адміністра-тивного центру територіальної громади

Назви територіальних громад (населених пунктів), території яких входять до складу території територіальної громади

Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади

Благовіщенська

3525510100

м. Благовіщенське

Благовіщенська
Богданівська
Великотроянівська
Вільхівська
Грушківська
Данилово-Балківська
Йосипівська
Кам’янобрідська
Кам’янокриничанська
Лозуватська
Луполівська
Мечиславська
Новоселицька
Розношенська
Сабатинівська
Синицівська
Синьківська
Шамраївська

Благовіщенський район

Бобринецька

3520810100

м. Бобринець

Бобринецька
Червонодолинська

Бобринецький район

Кетрисанівська

3520883801

с. Кетрисанівка

Кетрисанівська
Апрелівська
Благодатненська
Бобринківська
Буховецька
Василівська
Верхньоінгульська
Веселівська
Витязівська
Златопільська
Костомарівська
Кривоносівська
Мар’янівська
Миколо-Бабанська
Новоградівська
Новомиколаївська
Олексіївська
Павлогірківська
Рощахівська
Солонцюватська
Сугокліївська
Тарасівська
Чарівненська
Федіївська

—“—

Вільшанська

3524355100

смт Вільшанка

Вільшанська
Березовобалківська
Бузникуватська
Вівсяниківська
Добрівська
Добрянська
Дорожинська
Йосипівська
Коритно-Забузька
Куцобалківська
Маловільшанська
Плоско-Забузька
Станкуватська
Чистопільська

Вільшанський район

Гайворонська

3521110100

м. Гайворон

Гайворонська
Бандурівська
Берестягівська
Вікнинська
Долинівська
Казавчинська
Мощенська
Покровська
Солгутівська
Соломіївська
Тополівська
Хащуватська
Червоненська

Гайворонський район

Заваллівська

3521155300

смт Завалля

Заваллівська
Жакчицька
Могильненська
Сальківська
Таужненська
Чемерпільська

—“—

Голованівська

3521455100

смт Голованівськ

Голованівська
Вербівська
Грузька
Ємилівська
Журавлинська
Клинівська
Красногірська
Межирічківська
Молдовська
Наливайківська
Роздольська
Розкішненська
Свірнівська
Троянська
Шепилівська

Голованівський район

Перегонівська

3521486001

с. Перегонівка

Перегонівська
Лебединська
Крутеньківська
Семидубська

—“—

Побузька

3521455500

смт Побузьке

Побузька
Липовеньківська
Люшнюватська
Капітанська
Пушківська
Сухоташлицька (Вільшанський район)

—“—

Добровеличківська

3521755100

смт Добро-величківка

Добровеличківська
Дружелюбівська
Братолюбівська
Гнатівська
Карбівська
Липнязька
Марківська
Новолутківська
Олександрівська
Тернівська
Троянська
Юр’ївська

Добровелич-ківський район

Піщанобрідська

3521785301

с. Піщаний Брід

Піщанобрідська
Глинянська
Любомирська
Миколаївська
Олексіївська
Перчунівська
Червонополянська

Добровелич-ківський район

Помічнянська

3521710300

м. Помічна

Помічнянська міська
Помічнянська сільська (Новоукраїнський район)

—“—

Тишківська

3521786001

с. Тишківка

Тишківська
Гаївська
Федорівська

—“—

Долинська

3521910100

м. Долинська

Долинська
Березівська
Богданівська
Лаврівська
Маловодянська
Молодіжненська
Новогригорівська Друга
Новогригорівська Перша
Новоолександрівська
Олександрівська
Першотравнева
Суходільська

Долинський район

Гурівська

3521982501

с. Гурівка

Гурівська
Братолюбівська
Боківська
Варварівська
Василівська
Іванівська
Пишненська

—“—

Дмитрівська

3522281501

с. Дмитрівка

Дмитрівська
Іванковецька
Макариська
Цибулівська

Знам’янський район

Суботцівська

3522286301

с. Суботці

Суботцівська
Богданівська
Володимирівська
Казарнянська
Мошоринська
Трепівська

—“—

Компаніївська

3522855100

смт Компаніївка

Компаніївська
Виноградівська
Водянська
Гарманівська
Голубієвицька
Губівська
Коротякська
Лозуватська
Мар’ївська
Нечаївська
Першотравенська
Петрівська
Полтавська
Сасівська
Софіївська
Червоновершківська
Червонослобідська

Компаніївський район

Соколівська

3522587201

с. Соколівське

Соколівська
Вишняківська
Вільненська
Диминська (Новоукраїнський район)
Іванівська
Івано-Благодатненська
Карлівська
Миколаївська
Назарівська

Кропивницький район

Первозванівська

3522586601

с. Первозванівка

Первозванівська
Гаївська
Бережинська
Калинівська
Клинцівська
Покровська
Степова
Федорівська

—“—

Великосеверинівська

3522581201

с. Велика Северинка

Великосеверинівська
Високобайрацька
Оситнязька
Созонівська

Кропивницький район

Аджамська

3522580301

с. Аджамка

Аджамська
Веселівська
Новоолександрівська
Червоноярська

—“—

Катеринівська

3522585802

с. Катеринівка

Обознівська
Володимирівська
Грузьківська
Могутненська
Овсяниківська
Олексіївська

—“—

Маловисківська

3523110100

м. Мала Виска

Маловисківська
Лозуватська
Мануйлівська
Миролюбівська
Олександрівська
Паліївська
Первомайська

Маловисківський район

Смолінська

3523155700

смт Смоліне

Смолінська
Березівська
Копанська
Нововознесенська
Новогригорівська
Хмелівська
Якимівська

—“—

Злинська

3523181601

с. Злинка

Злинська
Плетеноташлицька
Розсохуватська

—“—

Мар’янівська

3523181201

с. Велика Виска

Великовисківська
Веселівка (Новомиргородський район)
Мар’янівська
Оникіївська

—“—

Новгородківська

3523455100

смт Новгородка

Новгородківська
Верблюзька
Вершино-Кам’янська
Інгуло-Кам’янська
Куцівська
Митрофанівська
Новоандріївська
Новомиколаївська
Петрокорбівська
Спасівська
Тарасівська

Новгородківський район

Надлацька

3523682901

с. Надлак

Надлацька
Вільшанська
Іванівська
Кальниболотська
Покровська

Новоархан-
гельський район

Новоархангельська

3523655100

смт Ново-архангельськ

Новоархангельська
Ганнівська
Кам’янецька
Мар’янівська
Свердликівська
Скалівська
Скалівсько-Хутірська
Торговицька

—“—

Підвисоцька

3523684201

с. Підвисоке

Підвисоцька
Копенкуватська
Мартинівська
Небелівська
Нерубайська
Покотилівська
Розсохуватецька
Тернівська
Ятранська

—“—

Новомиргородська

3523810100

м. Новомиргород

Новомиргородська
Дібрівська
Йосипівська
Кам’янська
Канізька
Капітанівська
Коробчинська
Костянтинівська
Листопадівська
Мар’ївська
Мартоноська
Миролюбівська
Оситнязька
Оситнянська
Панчівська
Петроострівська
Пурпурівська
Рубаномостівська
Тишківська
Туріянська
Шпаківська

Новомиргород-ський район

Новоукраїнська

3524010100

м. Новоукраїнка

Новоукраїнська
Захарівська
Мар’янопільська
Сотницькобалківська
Фурманівська

Новоукраїнський район

Рівнянська

3524085601

с. Рівне

Рівнянська
Іванівська
Комишуватська
Малопомічнянська
Малотимошівська
Новоєгорівська
Семенастівська

—“—

Ганнівська

3524080301

с. Ганнівка

Ганнівська
Григорівська
Шишкинська
Кропивницька
Приютівська

—“—

Глодоська

3524080601

с. Глодоси

Глодоська
Лісківська
Новомиколаївська

—“—

Олександрівська

3520555100

смт Олексан-дрівка

Олександрівська
Бірківська
Бовтиська
Букварська
Веселівська
Вищеверещаківська
Голиківська
Єлизаветградківська
Івангородська
Красносілківська
Красносільська
Лісівська
Михайлівська
Несватківська
Підлісненська
Родниківська
Розумівська
Соснівська
Ставидлянська
Староосотська
Триліська
Цвітненська
Ясинівська

Олександрівський район

Новопразька

3520355400

смт Нова Прага

Новопразька
Світлопільська
Шарівська
Пантазіївська (Знам’янський район)

Олександрійський район

Попельнастівська

3520385501

с. Попельнасте

Попельнастівська
Дівоче-Пільська Добронадіївська
Долинська
Куколівська
Михайлівська Олександрівська
Травневська
Улянівська
Червонокам’янська Щасливська

—“—

Приютівська

3520355800

смт Приютівка

Приютівська
Андріївська
Войнівська
Косівська
Костянтинівська
Лікарівська
Недогарська
Новоселівська
Протопопівська

—“—

Пантаївська

3510345600

смт Пантаївка

Пантаївська
Бандурівська
Диківська (Знам’янський район)

Олександрійський район

Онуфріївська

3524655100

смт Онуфріївка

Онуфріївська
Василівська
Вишнівцівська
Деріївська
Зибківська
Камбурліївська
Куцеволівська
Мар’ївська
Млинківська
Омельницька
Павлиська
Попівська
Успенська

Онуфріївський район

Петрівська

3524955100

смт Петрове

Петрівська
Богданівська
Водянська
Ганнівська
Зеленська
Іванівська
Іскрівська
Йосипівська
Козацька
Луганська
Червонокостянтинівська
Новостародубська
Балахівська
Малинівська
Чечеліївська

Петрівський район

Великоандрусівська

3525280501

с. Велика Андрусівка

Великоандрусівська
Глинська
Григорівська
Захарівська
Іванівська
Микільська
Подорожненська
Федірківська

Світловодський район

Устинівська

3525855100

смт Устинівка

Устинівська
Березівська
Брусівська
Ганно-Леонтовичівська
Ганно-Требинівська
Докучаєвська
Інгульська
Криничненська
Криничуватська
Лебединська
Новоігорівська
Олександрівська
Седнівська
Сонцівська
Степанівська

Устинівський район

Знам’янська

3510600000

м. Знам’янка

Знам’янська
Знам’янська Друга
Петрівська

м. Знам’янка

Кропивницька

3510100000

м. Кропив-ницький

Кропивницька
Новенська

м. Кропивницький

Олександрійська

3510300000

м. Олександрія

Олександрійська міська
Головківська
Звенигородська
Ізмайлівська
Олександрійськаселищна

м. Олександрія

Світловодська

3510900000

м. Світловодськ

Світловодська
Власівська
Великоскельовська
Миронівська
Озерська
Павлівська

м. Світловодськ

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: