Кадрове питання чернігівської «Десни». Захисники мають залишитися

Чернігівська «Десна» вийшла з відпустки, а офіційний сайт клубу натякнув на те, що до колективу ось-ось приєднаються потенційні новачки.

Поки про них нічого не відомо – тож головне завдання і програма-мінімум – збереження нинішнього складу. Особливо у оборонній лінії, де чернігівці проявили себе у сезоні, що минув якнайкраще. Менше пропустили лише «Шахтар» і «Зоря».

«Футбол news» повідомляє, що саме на захисниках нині зосередилися в клубі. Зокрема, нині ведуться перемовини про підписання нових угод з тими гравцями, у яких 3 серпня завершуються договори. У списку – фактично уся основа захисту: Денис Фаворов, Андрій Гичтенко, Максим Імереков, Артур Западня.

Саме на сьогодні, 3 серпня, запланована зустріч гравців з керівництвом клубу для вирішення усіх кадрових питань. Також головний тренер чернігівців Олександр Рябоконь не виключає, що будуть новачки.

– Надеюсь, что все останутся. Может, 1–2 человека новые появятся. Всегда нужна свежая кровь. Сейчас идет работа в этом направлении. С кем-то уже договорились, с кем-то еще идет процесс переговоров.

Лично мне никто не высказывал желания перейти в другой клуб, покинуть команду. Все хотят дойти до каких-то высот, – розповів Олександр Рябоконь.

Разом з тим, незрозуміла ситуація з долею ще одного захисника – Юхима Коноплі. «Футбол news» стверджує, що «Десна» домовилася з «Шахтарем» про подовження оренди футболіста ще на один рік – до літа 2021 року.

У той же час сами футболіст к коментарі для сайту meta-ratings заявив, що йому невідомо про власну футбольну долю на сезон 2020-2021.

– Пока еще эту информацию я подтвердить не могу. Я сам не понимаю, откуда взялась такая информация. Мои агенты общаются с разными клубами, но я еще ничего не подписывал.

Вернуться в «Шахтер» – уже такого варианта нет. Да, продолжу играть в аренде, но не знаю в какой команде, – сказав Юхим Конопля. 

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий