«Кафе безпечніші за метро та маршрутки!»: ресторанна спільнота вийде на протестну акцію

РЕСТОРАННА СПІЛЬНОТА

11 листопада 10:00 ресторанна спільнота у 23 містах України вийде на протестну акцію.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив житомирський ресторатор Сергій Дехтяренко.

У публікації він розповів, що однодумці збираються заради того, щоб донести до влади наступне (ред. далі наводимо повністю текст допису):

Українська ресторанна асоціація та уся спільнота української ресторанної галузі занепокоєна важкою ситуацією, що склалася з коронавірусом в країні. Сьогодні очевидно, що влада не справляється з подоланням вірусу. Та замість виважених спрямованих ефективних дій, ми бачимо хаотичні непрофесійні рішення. В результаті яких окремі галузі стають жертвами політики.

Ми проти вибіркових напівзаходів для вибіркових галузей! Ми живемо в Україні. І ми маємо право працювати. Хоча хтось вирішив, що мільйон українців, які задіяні в HoReCa, не мають жодних прав. Тож можна щодня змінювати правила, накладати нові обмеження, гратися життям мільйона людей: від власника невеличкого бару до студента-бариста в найближчій кав’ярні, від шефа відомого закладу до технолога. Нас — мільйон. Це майже вдвічі більше за населення Чорногорії та трохи менше за Естонію.

За останніми європейськими науково підтвердженими даними лише 1,5-5% випадків захворювання на ковід пов’язані з відвідуванням закладів харчування. Ресторани – НЕ місце найбільшої небезпеки. Ресторани готові знову і знову дотримуватися безлічі правил, аби не наражати на небезпеку ані гостей, ані команду. Тож незрозуміло, чому саме ця галузь обрана як основна ціль для биття та обмеження права на працю. Ми вимагаємо від влади зважених рішень та прозорого діалогу.

Ми виступаємо категорично проти Карантину вихідного дня! Ми точно знаємо, що за умов «карантину вихідного дня» немає жодного шансу для ані для країни подолати вірус, ані для галузі продовжувати працювати. Це шлях в нікуди.

Ми виступаємо проти будь-яких інших обмежень за часом роботи для нашої галузі в той час, як громадський транспорт та інші набагато небезпечніші галузі працюють без обмежень і реально впроваджених карантинних норм.

Кафе безпечніші за метро та маршрутки!

за інформацією допису Сергія Дехтяренка, Фейсбук

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: