Карантин допоміг татусям стати ближчими своїм дітям: про дослідження буковинцям

фото ілюстративне

Такого висновку дійшли вчені Гарвардського університету, провівши дослідження у США. 

Науковці з’ясували, що за час пандемії коронавірусу батьки зблизилися зі своїми дітьми, оскільки стали проводити з ними більше часу. Дослідники з Гарварду опитали американських татусів і визначили, що 70% стали ближчими зі своїми дітьми, ніж до пандемії, — пише портал Освіторія.Медіа.

Один з респондентів зазначив: «Віддалена робота і постійне перебування вдома дуже допомогли мені налагодити зв’язок з моєю дочкою.Ми стали набагато ближчими, ніж раніше.Вона стала відкрито ділитися зі мною своїми думками, інтересами та бажаннями.Тепер ми граємо з нею практично кожен день, а також робимо разом безліч інших справ».

Портал Motherly також провів дослідження серед своїх читачів і з’ясував, що, за словами жінок, їхні чоловіки за час карантину стали брати більшу участь у домашніх справах та вихованні дитини. Дослідники припустити, що ми стоїмо на порозі нової ери батьківства, у якій усі татусі будуть повноцінними та включеними батьками, а матерів, які одноосібно тягнуть на собі весь тягар домашніх справ, ставатиме менше.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на Буковині ще 23 людей одужали від коронавірусу. Прочитати про це можна ТУТ.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: