Карантин в Україні хочуть продовжити до кінця 2020 року

Міністерство охорони здоров’я рекомендуватиме Кабінету міністрів продовжити карантин до 31 грудня.

У зв’язку зі зростанням захворюваності на коронавірус в Україні, МОЗ вважає за необхідне продовження карантину до 31 грудня. Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі «Громадського».

«Ми будемо завтра (13 жовтня. – Прим. ред.) ініціювати заслухати на засіданні уряду продовження карантину до 31 грудня 2020 року, – повідомив головний санітарний лікар.

Він також нагадав, що у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні уряд змушений переглядати чинні карантинні обмеження: зокрема, запропоновано змістити канікули для навчальних закладів з 15 по 30 жовтня. Після 30 жовтня влада вирішуватиме, що робити зі шкільною освітою.

Також запропоновано буде вищим навчальним закладам перейти на дистанційну роботу з 15 жовтня по 15 листопада із замовним виїздом студентів з гуртожитків, крім сиріт, а також позбавлених батьківського піклування дітей і людей, який приїхали з окупованих територій Донбасу та Криму.

Нагадаємо, наразі карантин діє до 31 жовтня.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: