Кількість безробітних в Україні зросла вдвічі (Подробиці)

Робота VS Карантин

В Україні станом на вчора, 12 жовтня, кількість безробітних зросла на 59%. Всього зареєстровано 427 тисяч безробітних, повідомив Державний центр зайнятості на запит «Радіо Свободи». 

Раніше, видання 05366 вже писало, що у Кременчуці різко зросла кількість безробітних (майже втричі). 

Нині в Україні на 159 тисяч безробітних більше, ніж було 12 жовтня 2019 року. У відсотках, кількість безробітних зросла на 59%. 

Найбільше безробітних українців наразі в Київській, Одеській, Закарпатській, Львівській областях та в самому Києві. А саме, від 1,8 і до 2,8 рази. В Луганській, Сумській, Дніпропетровській, Черкаській та Вінницькій областях кількість безробітних зросла на 32–38%. 

Крім цього, додається, що наразі в Україні на одну вакансію претендують шестеро безробітних. Минулого року на одну вакансію претендувало лише три людини. 

Жорсткий карантин через коронавірус «зіграв свою роль». З 12 березня, з моменту запровадження карантину, і по 9 жовтня, на облік у Центр зайнятості стали 525 тисяч українців. Вони ж і отримали офіційний статус безробітного. Це на 53% безробітних більше, ніж було минулого, 2019 року, за аналогічний період. 

Варто додати, що це лише офіційна статистика. А скільки безробітних людей в Україні, після зняття з обліку, так і не змогли знайти роботу. Вони сидять вдома, утім, до статистики з безробіття вже не входять.

Видання також вже писало: «Встати на облік до Центру зайнятості тепер можна в онлайні». 

Радіо Свобода

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: