Кількість самогубств у всьому світі зросла на 60%

Покінчили з життям

Протягом останніх 45 років кількість самогубств у всьому світі зросла на 60%. У ВООЗ впевнені, що самогубству можна запобігти, передається на сторінці «Центр громадського здоров’я України» в соцмережі Facebook.    

Як зазначається, в усіх людей, які хочуть покінчити з життям, є одні й ті ж спільні ознаки. Це складнощі у побудові близьких стосунків, тотальне почуття самотності, необумовлене почуття провини, схильність до співзалежних відносин, занижена самооцінка, екзистенційні та духовні кризи.   

Психічні хвороби також можуть стати причиною самогубства. А ще, залежність від алкоголю та наркотичних речовин, депресія, фізичні вади-неврологічні, онкологічні захворювання, ВІЛ інфекція. 

Покінчити життя самогубством може вразлива людина. Саме вразливі люди відносяться до груп ризику. Тому, слід бути уважними до своїх рідних, близьких та друзів.

Раніше, видання 05366 писало: «У Горішніх Плавнях повісилася молода жінка». А також: «Терориста, який взяв у заручники поліцейського, поховали» та «З Крюківського мосту хотів стрибнути чоловік».  

Центр громадського здоров’я України

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: