Кнопкодавство у ВР переможуть сенсорною кнопкою

Кнопкодавство

В Україні вже з завтрашнього дня, 2 березня, на пленарному засіданні народні депутати почнуть голосувати за допомогою сенсорної кнопки. Про це написав Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков на своїй сторінці в соцмережі Facebook. 

За його словами, це головний запобіжник кнопкодавства у стінах Парламенту, який не запускали в дію 13 років. 

«Минулого тижня провели необхідне тестування, щоб ввести в дію сенсорну кнопку, яка є в нинішній системі «Рада-3» з 2008 року. Інститут-розробник надав офіційний висновок, що вона може використовуватися», — пояснив Дмитро Разумков. 

Також, він додав, що повна заміна системи голосування потребує суттєвих видатків. Для цього вже знайшли рішення, яке дозволить не витрачати великі ресурси. Утім, у подальшому система все одно потребуватиме модернізації.

«Адже «Рада-3» працює з 2002 року, і свій ресурс вона майже вичерпала. Переконаний, що запровадження сенсорної кнопки допоможе нам остаточно позбутися неперсонального голосування!», — підкреслив Голова ВР. 

Завдяки запровадженню такої системи було знято питання щодо прив’язки реєстраційної картки народного депутата. Причина – ця система унеможливлює одночасне голосування більше ніж з одного робочого місця. 

Крім цього, на цьому тижні в залі ВР встановлять додаткові камери відео спостереження.

Раніше, видання 05366 писало: «В Україні напишуть законопроект про подвійне громадянство».  

Дмитро Разумков

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: