Кого вітати з іменинами 15 вересня: перелік імен

Фото умовне / з відкритих джерел

У вівторок, 15 вересня, іменини відзначатимуть власники чотирьох чоловічих імен. Відповідний список може допомогти, як назвати дитину, народжену цього дня. 

Кореспондентка 032.ua пропонує дізнатися, кого вітати з Днем Ангела цього дня. Отож, цього відзначатимуть свято люди із іменами: 

  • Антон — чоловіче ім’я латинського походження. Слов’янізована форма імені Антоній. Походить від назви давньоримського роду Антоніїв. За іншою версією, має зв’язок із давньогрецькою мовою, у перекладі озночає — «боротися», «вступати до бою», «готовий до бою». 
  • Іван — чоловіче ім’я, що походить від єврейського імені Йоханан. У перекладі з івриту — «Ягве милостивий». Українська форма імені «Іван» запозичена з грецької через церковнослов’янську.
  • Федот — чоловіче ім’я грецького походження. У перекладі означає «богоданний», «відданий, присвячений богам».
  • Феодосій — чоловіче ім’я. Воно означає «дарунок від Бога». 

Нагадаємо, раніше кореспондентка 032.ua розповідала, як найчастіше називали новонароджених у цьому році. Пропонуємо дізнатися рейтинг найпопулярніших імен для дівчаток та хлопчиків.

Читайте також: Новий розподіл на карантинні зони: які заборони діятимуть у Львові та області із 14 вересня

За даними на сайті Головного управління статистики у Львівській області

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: