«Кожен із нас ангел своєї незалежності»: нова фотозона з’явилася у Здолбунові (ФОТО)

Учора, 23 серпня, на День прапора України у Здолбунові презентували нову яскраву фотозону «Крила Незалежності». Створили її в межах проєкту «Здолбунів стріт арт».

«Крила Незалежності» прикрасили стіну біля Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею по вулиці Фабричній. Працювали над муралом три дні з 9 до 17 години Катерина Лотоцька, Оксана Міхєєва, Альона Ляшенко, Алла Стригун та Олег Тищенко.

Ідея створити оригінальну фотозону з крилами прийшла працівниці Здолбунівського районного будинку культури, здолбунівчанці Катерині Лотоцькій. Як розповідає дівчина, спершу народився образ крил, згодом обрали місце для муралу.

-Спершу ми не знали, яку будемо стіну розмальовувати. Просто в мене з’явилася ідея намалювати крила: щоб була класна фотозона, де всі охочі зможуть фотографуватися. Оскільки наближалося свято День Прапора, я вирішила зробити їх патріотичними. Тож зателефонувала художниці Оксані Міхєєвій, ми обговорили з нею ідею. Потім вже стали вирішувати, де їх зобразити. Була ідея біля костелу, але нам запропонували стіну біля музею. Вона була обшарпана та страшна вже зо 20 років. І повз неї було просто боляче проходити, — розповіла Катерина Лотоцька.

Ідею прикрасити стіну біля музею директор закладу Олег Тищенко залюбки підтримав і навіть вносив власні корективи у роботу. Оскільки працювали декілька людей, бачення у кожного було різне, тож три дні роботи не минали легко. Та попри різносторонні думки напередодні головних свят України з’явилися чудові «Крила Незалежності», у яких, до слова, не менш потужний сенс.

-Основний задум муралу у тому, щоб нагадати, що кожен із нас ангел своєї незалежності, — підкреслила Катерина Лотоцька.

Фото Катерини Лотоцької, Алли Стригун, Олега Тищенка та Ірини Самчук.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: