Коли почнуть підіймати ціни на тепло у Житомирі?

ЖИТОМИРТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО

Теплові ціни під питанням: попри подорожчання газу, ціни в платіжках від КП «Житомиртеплокомуненерго» не зростуть.

Принаймні, про це запевняють у підприємстві. Але про з упевненістю можна сказати лише за місяць жовтень, передає ctv.ua.

Віктор Назаров, заступник директора КП «Житомиртеплокомуненерго», розповідає:

«Підписана додаткова угода на ціну газу за місяць жовтень. У порівнянні з вересневою ціною, у жовтні газ коштуватиме дорожче на 24%. Ціна газу складає 5 374 гривень 10 копійок. Це, варто зазначити, без урахування транспортування газу.

Наші ціни на теплову енергію лишаються без змін. За жовтень ми працюємо за постановою №630. Ціни за минулий місяць будуть ті ж самі, котрі ми прийняли 6 січня 2020 року».

Втім, тепловики навіть не беруться прогнозувати, скільки ж платитимуть житомиряни за газ в подальшому. Нині це ще поки не відомо:

«У листопаді точно очікується підвищення вартості газу для житомирян. Але конкретно на яку суму, сьогодні ми ще не можемо відповісти. Якщо вийдуть додаткові нормативні акти, які дозволять нам підняти ціну на послуги з теплопостачання, якщо будуть зміни в законодавчих актах, тоді в тих будинках, де заключать договори за постановою №830, ми застосуємо нові тарифи, затверджені два тижні тому», — зазначає Віктор Назаров.

Тим часом комунальники вже готуються рахувати збитки через цінові «викрутаси» з газом.

«Дуже тяжко вирахувати наші втрати від тієї ціни газу, яка затверджена, яка застосовується додатковими угодами на жовтень місяць. Все буде залежати від реалізації тепла у жовтні місяці. Нині ведуться підрахунки. Ми все ж прогнозуємо, що будуть збитки, але вже невдовзі ми побачимо, на які саме суми. Наразі ми нічого ще не можемо сказати з цього приводу», — резюмує заступник директора КП «Житомиртеплокомуненерго».

Журналіст: Наталія Павленко

Камера: Микола Сорока

Джерело: ctv.ua

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: